producent garaży przenośnych Węgry, jaka firma ?

producent garaży przenośnych Węgry, jaka firma ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, bo teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

Krzyś23

Posty: 1

 
Sam zamówiłem taki garaż na Węgry i firma wszystko przywiozła. Z tym, że nie korzystałem z gotowych projektów. Wolałem mieć coś oryginalnego. Przesłałem im projekt, a oni niezmiernie prędko zrobili jego wycenę. Potem wszystko przywieźli do mnie i zamontowali na działce.

23-Obert

Posty: 10

 
Trudno powiedzieć coś o cenach, bo wszystko będzie zależne od wybranego projektu. Wiadomo, że prosta konstrukcja jest tańsza niż ta, która ma okna i dodatkowe drzwi albo dwuspadzisty dach. Wszystko można sobie sprawdzić.

Illilakip

Posty: 4

 
Na pewno jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje. Nie tylko sprzedają garaże, niemniej jednak również własnym transportem je tam zawożą. Można również liczyć na to, iż firma zamontuje nam cały garaż. Ta opcja akurat jest dodatkowo płatna i trzeba ją zamówić.

TomekK

Posty: 4

 
Duży wybór kojców dla psów, jakie dostarczają na Węgry ma firma https://awak-mobilgarazs.hu/kutya-kennel/ i ich polecam. Można dowolnie wybierać wielkość kojca tak, aby pies się tam zmieścił. Wykorzystują do produkcji materiały odporne na czynniki atmosferyczne.

Frasiek22

Posty: 15

 
Wybór przenośnych garaży jest ogromny, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Nie ma problemów z tym, aby zamówić w Polsce garaż, który firma przywiezie do nas na Węgry. Wiele rzeczy w ten sposób zamawiam. Ceny są atrakcyjniejsze w Polsce, dlatego według mnie jest to najlepsze rozwiązanie, które wszystkim polecam.

Motospec

Posty: 8

 
Wiem, że w Polsce takich firm jest bardzo dużo, ale czy obsługują również inne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, że jeśli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Ofert najlepiej szukać sobie przez Internet.

piekniśś

Posty: 4

 
Długo mi zajęło szukanie blaszanych garaży i ostatnie zdecydowałem się na firmę z Polski. Okazało się, że cała transakcja przebiegła bez żadnych problemów. Firma zna się na swojej pracy, dlatego bardzo chętnie nam we wszystkim pomoże.

Marti

Posty: 9