Gdzie kupujecie ekologiczną żywność?

Gdzie kupujecie ekologiczną żywność?

Hejka. Długo trwają moje poszukiwania sklepu ze zdrową żywnością w Krakowie. Może ktoś z Was miał do czynienia z świetnym sklepem?

Zależy mi na szerokim doborze asortymentu i przyzwoitych cenach.

Sarenka

Posty: 25

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest tak samo jak w wielu innych miastach. Wystarczy jedynie włożyć odrobinę wysiłku, aby ją znaleźć. Istnieją odpowiednie sklepy i stoiska, choć zdrowe produkty możemy znaleźć także na targowisku, gdzie kupujemy warzywa i owoce.

Aklimer56

Posty: 19

 
Na którą zdrową żywność w Krakowie możesz się zdecydować?

Najprościej zacząć jeść zdrowe owoce oraz warzywa, a później stopniowo zamieniać inne produkty na ich zdrowsze odpowiedniki. Eliminując niezdrowe i kosztowne produkty możemy zamknąć się tylko w nieco wyższym koszcie :)

labuh

Posty: 26

 
Naturalne produkty ekologiczne na stałe wpisały się do mojego jadłospisu.

Realizuję swoje zamówienia w tym sklepie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne, do którego nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Zawsze szybko dostarczają produkty, a ich szeroki wybór w dużym stopniu decyduje o tym, iż dla mnie to najlepszy sklep :)

endrjuuu

Posty: 24

 
Bardzo często miałem ochotę spróbować owoców ekologicznych w Krakowie, ale zawsze trafiłem na targowisku na sprzedawców, którzy mogliby mi wszystko obiecać, ale owoce wcale nie były hodowane w naturalnych warunkach. Zrezygnowałem i postanowiłem zadbać o własną uprawę na działce :)

Gucio

Posty: 23

 
Nie wiedziałem, iż tak szeroki wybór będę miał, gdy przedmiotem mojego zainteresowania stanie się ekologiczne jedzenie w Krakowie. Liczba dostępnych sklepów mnie przerosła, a szeroki wybór asortymentu sprawił, iż od razu zwróciłem się o pomoc bezpośrednio do sprzedawcy.

Nikotymmm

Posty: 22