pizzeria w Bydgoszczy, gdzie iść ?

pizzeria w Bydgoszczy, gdzie iść ?

Witam. Dajcie znać, gdzie lubicie pójść na pizzę w Bydgoszczy. Zastanawiam się, gdzie mogę zaprosić rodziców, którzy przyjadą niedługo zobaczyć moje nowo zakupione gniazdko i sprawdzić jak się tu urządziłam.

piekniśś

Posty: 4

 
Najlepszą pizzę robię osobiście :D Jak nie mam czasu, to bez wątpienia wówczas jest okazja do tego, żeby wyrwać się z rodzinką z domu do jakiejś pizzerii w Bydgoszczy. Bywamy wszędzie :)

deamonix1

Posty: 6

 
Łamię się i to często. Zwykle, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Lecz można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

dagaaa5

Posty: 5

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odnajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. W szczególności jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

wigry00

Posty: 11

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

Gubomilaa

Posty: 27

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

kikiriki2k

Posty: 10

 
Pieczarki, szynka i brokuły :) To moja ulubiona pizza, jaką na szczęście można nabyć w każdej pizzerii w Bydgoszczy. Znajoma ma większe wymagania i zwyczajnie nie jest zadowolona z realizacji zamówienia :D Gdy nie mam możliwości wyjścia, zamawiam jedzonko do domu, natomiast to oczywiście rzadziej, bowiem wolę ruszyć w drogę przed kolejną porcją kalorii.

Zdzichu

Posty: 4

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, którym mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

jeremii6

Posty: 15

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

rumunekt

Posty: 4

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest naprawdę smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

KKkurol

Posty: 13