Dobra pizza Ostrowiec, gdzie ??

Dobra pizza Ostrowiec, gdzie ??

Mam zamiar zamówić kilka stolików w lokalu w najbliższy weekend i szukam taniej pizzerii w Ostrowcu. Jak coś możecie polecić, chętnie skorzystam. Bardzo dziękuję za pomoc i cenne informacje.

Julian

Posty: 13

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bowiem wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

Franuś

Posty: 23

 
Jak pytacie o burgera w Ostrowcu, to polecam mobilną pizzerię. Fenomenalnie dobry. W zasadzie nic mu nie brakuje. Jestem zachwycony tym smaczkiem. Poleciłem kumplom i poszliśmy do nich w piątek, oczy wychodziły im z orbit i chcieli jeszcze.

Aklimer56

Posty: 19

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Winno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie faktycznie dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

mniam.dobosz

Posty: 17

 
Musicie zjeść tego burgera z Ostrowca http://www.mobilnapizza.pl, jest najlepszy pod słońcem. Takiego jesz ze nigdy nie miałem okazji skosztować. Polecammmmmmmmmmmmm!

enzoteq

Posty: 22

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

Oct714

Posty: 18

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

allink

Posty: 17

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Albowiem jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się prędko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A czasami pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

Anielkka

Posty: 13