mieszkania na sprzedaż w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania na sprzedaż w Warszawie, poleci ktoś?

Konieczne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, niemniej jednak nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało poprzez Internet. Obejrzę sobie wówczas mieszkanie na fotografie i zdecyduje czy mi się to podoba.

NBA-dresy

Posty: 1

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Polaczek90

Posty: 5

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

giurent

Posty: 3

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Gabat

Posty: 5

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Obecnie liczy się komfort i czas, wobec tego niezmiernie spore znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Marioleczka

Posty: 17

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Niewątpliwie trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

Lamey

Posty: 18

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Różyczka

Posty: 2

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednak zależne jest od tego, czego się tak rzeczywiście szuka. Która lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

SZczecinek23

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niesłychanie szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to wiele czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Nikusim

Posty: 2

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

kondziu

Posty: 7