Program do księgowości, co polecicie ?

Program do księgowości, co polecicie ?

Hej. Chcę wystawiać faktury VAT, więc pomyślałem, iż w tym celu nabędę jakiś łatwy program. Jest ich jednakże niezmiernie sporo, a więc może będziecie w stanie mi coś polecić?

MiSER

Posty: 6

 
Jestem niesłychanie zaspokojony, że wybrałem program do wystawiania faktur, który funkcjonuje online. Dzięki temu mogę korzystać z jego funkcjonalności zarówno poza domem lub firmą, np. przez smartfona.

Kowalski

Posty: 13

 
Sprawdźcie ten program do wystawiania faktur: https://www.fakturyplus.pl. Z całą pewnością nie będziecie negatywnie rozczarowani jego możliwościami.

MiSER

Posty: 10

 
Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem program do wystawiania faktur, który funkcjonuje online. Dzięki temu mogę korzystać z jego funkcjonalności także poza domem lub firmą, np. przez smartfona.

FOTO-PHOTO

Posty: 10

 
To, jaki program księgowy wybierzecie powinno być uzależnione od Waszych indywidualnych potrzeb. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż wydacie przesadnie dużo pieniędzy, gdy Wasze wymagania są wyraźnie niższe.

Dyduchrr

Posty: 7

 
Postanowiłem rozpocząć wystawianie faktur VAT, a w związku z tym zakupiłem właściwy program, który udało mi się wyłonić dzięki poradom z tego forum dyskusyjnego. Nie zaglądając tutaj nie miałbym zielonego pojęcia, jak rozpocząć swoje poszukiwania.

mnichh-1

Posty: 7

 
Kilka tygodni decydowałem o tym, który program księgowy będzie najlepszy. Czułem, że to odpowiedzialny wybór, którego konsekwencje mogę odczuwać przez lata.

Iwona3

Posty: 11

 
Wykupiłem dostęp do programu księgowego online i nie żałuję. Mam pod ręką wszystkie niezbędne dokumenty niezależnie od miejsca, w jakim się aktualnie znajduję. To program, który dał mi poczucie zdecydowanie wyższej elastyczności, a zarazem mobilności.

mniszko

Posty: 6

 
Najwyższą ocenę w mojej opinii posiada program jpk, który jest niezawodny, a zarazem intuicyjny na etapie codziennego użytkowania. Zdecydowanie potrafił przypaść mi do gustu.

domrrrr

Posty: 21

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednak na sprawdzoną propozycję, jaką wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

Dobruśw90

Posty: 8