Szukam sprawdzonego prawnika z Warszawy ?

Szukam sprawdzonego prawnika z Warszawy ?

Jeśli znacie jakiegoś dobrego, a w zasadzie bardzo dobrego prawnika od windykacji, to podajcie namiary. Sprawę mam bardzo skomplikowaną, ale mam nadzieję, że z pomocą prawniczą dam radę odzyskać swoją należność:)

y01234

Posty: 10

 
Dzięki za pomoc, za super prawnika z warszawy. W sumie to miałam styczność w swoim życiu tylko dwa razy z prawnikami, z których usług musiałam sięgnąć. Niemniej jednak pan Piotr to fachowiec, dzięki niemu obecnie jestem szczęśliwa. Dziękuję.

Misio

Posty: 27

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był winien sporą kwotę. Już myślałem, że nic nie będę w stanie wykonać. Natomiast polecam w takich przypadkach skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

Facio

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o windykację sądową w warszawie to również polecam pana Piotra. Nie tylko w naszej sprawie pomógł. Zanim odbyła się sprawa też nam pomagał. Niezmiernie dziękujemy i polecamy.

domrrrr

Posty: 21

 
Znam bardzo dobrego prawnika od spraw zasiedzenia, jak ktoś wymaga, proszę o kontakt na priv. Miałem bardzo uciążliwą sytuację i się udało, dlatego bez obaw mogę go polecić innym.

Oleczka1

Posty: 20

 
Prowadzę firmę i miałem kłopot z dłużnikiem. Dzięki temu prawnikowi, który zajmuje się windykacją wreszcie udało mi się odzyskać dług http://www.piotrkosacki.pl/prawnik-windykacja-sciaganie-dlugow.html. Jestem zadowolony, jak szybko potoczyła się sprawa, więc wszystkim polecam. Niezmiernie dobra kancelaria z gigantyczną skutecznością w rozmaitych sprawach.

misiu56

Posty: 11

 
Taki prawnik, który zajmuje się odszkodowaniami to idealna pomoc. Zazwyczaj chcemy działać w pojedynkę, bo wydaje nam się, że damy sobie radę sami, ale jest inaczej i można się rzeczywiście nieźle poślizgnąć. Ja bym nie radził nikomu z ubezpieczycielami walczyć bez prawnika. Mówię to z doświadczenia.

elemen_th

Posty: 26