Arduino mega

Arduino mega

Dzień dobry. Zastanawiam się dzisiaj nad tym czy płytka Arduino mega będzie świetnym wyborem? Jestem początkujący, jeżeli chodzi o środowisko programowania Arduino.

mniszek55

Posty: 12

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych ofert, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

Zbyszek

Posty: 15

 
Moja przygoda ze środowiskiem Arduino IDE rozpoczęła się stosunkowo dawno.

Dokonałem wtedy zakupu w sklepie internetowym http://abc-rc.pl/Arduino odpowiedniego zestawu startowego, czego w żadnym stopniu nie żałuję. Rozpoczęła się wówczas moja wspaniała przygoda z programowaniem, która mam nadzieję, że będzie trwała jeszcze naprawdę długo.

Polecam ten sklep.

dodo1994

Posty: 19

 
Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, bowiem taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie często.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, znaczna ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

ryzyko33

Posty: 21

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość znacznie. Pożądane byłoby zadbać o to, aby nie przepłacić i zapewnić sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

Oleczka1

Posty: 20

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje szansa pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt trudne. Mogę pochwalić środowisko za fakt, iż dostępnych jest bardzo wiele dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

@_yyy111

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy Arduino IDE to jedno z lepszych środowisk programistycznych, dzięki któremu istnieje szansa pisania własnych kodów na mikrokontrolery. Stworzenie własnego projektu nie jest zbyt ciężkie. Mogę pochwalić środowisko za fakt, że dostępnych jest bardzo wiele dodatków, a bogata dokumentacja pomaga w nauce.

Rico

Posty: 16

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie zakupu Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, która powinna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość spore możliwości mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

Warszawiak

Posty: 18

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, którego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, iż będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

DiD3K

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o płytki deweloperskie to moje uznanie dostała Arduino Mega. Cenię ją przede wszystkim za kompatybilność, którą pewnie zarówno docenicie, jeżeli zdecydujecie się na jej zakup. Znaczna ilość wejść i wyjść cyfrowych, nowy układ USB, rozmaite porty szeregowe – to tylko część zalet, o jakich możemy mówić w wypadku tej płytki.

Gucio

Posty: 23