Potrzebuje Waszej POMOCY, przekładnię planetarną ?

Potrzebuje Waszej POMOCY, przekładnię planetarną ?

Forumowicze!

Bardzo mi zależy na tanim kupnie koła łańcuchowego. Jeśli znacie firmy, które za niegigantyczne pieniądze oferują takie elementy, będę bardzo zobowiązany:)

Abaddon!123

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o łożysko kulkowe, stożkowe, igiełkowe, baryłkowe i pozostałe typy to dość ciekawie tego typu produkty wyglądają w sklepie EBMIA. Może słyszałeś o nich? Jeśli nie, to tutaj masz link bezpośrednio do łożysk – http://www.ebmia.pl/mechanika-lozyska-rolki-akcesoriabrtuleje-slizgowe-c-196_140.html. Warta uwagi propozycja moim skromnym zdaniem.

Asia

Posty: 16

 
Jeśli możesz to napisz coś więcej, które konkretnie łożysko liniowe Cię interesuje?? Z tego co wiem, to nie brakuje dobrych sklepów z takim asortymentem. Mnóstwo zależy od tego, czy interesuje Cię bardziej łożysko zamknięte, otwarte, regulowane, w obudowie?? Daj znać co i jak, to coś poradzimy.

Pozdrawiam!

pawel-2910

Posty: 26

 
W mojej pracy to potrzebuję praktycznie każdego dnia inne typy frezów, żeby móc działać w ogóle. Większa część zamawiamy ze strony ebmia.pl, bowiem mają tutaj szeroki asortyment tego typu w dobrej cenie. Ostatnio zamówiliśmy sporą ilość takich części i cała transakcja odbyła się nadzwyczaj płynnie. Frez trzpieniowy, do rowków na wpusty, nasadzane ze zbierakiem – faktycznie oferta różnorodna, dzięki czemu trafia w potrzeby przeróżnych grup klientów.

Dziadek

Posty: 32

 
Ulalala...dawno nie kupowałem takich części, zarówno już nie za niezmiernie się orientuję, gdzie aktualnie pożądane byłoby robić zakupy. Sprawdziłem sklep, u jakiego ostatnio zamawiałem, a było to kilka lat temu i już nie istnieje, zarówno nic nie doradzę.

Pozdrawiam gorąco.

Lalka

Posty: 24

 
Uśmiecham się pod nosem, albowiem cudownie wiem jak obecnie ciężko jest znaleźć porządny sklep, z takim sprzętem jak choćby falownik:) Ja pytałem po znajomych, pisałem na forach i w końcu dotarłem do kilku ciekawych propozycji. Przekonał mnie w końcu sklep http://www.ebmia.pl/automatyka-falowniki-c-197_72.html, który oferuje falowniki LENZE w niesłychanie przyjaznych cenach. Wysyłka szybka, obsługa konkretna.

Czarek

Posty: 20

 
Powiem tak – korzystam dzisiaj z kilku dostawców internetowych. Każdy z nich ma swoją specjalizację i lepiej sobie radzi z konkretnymi towarami. Jeżeli chodzi o serwonapęd to już od długiego czasu wybieram sklep EBMIA. To co mi się u nich podoba, do gigantyczny asortyment i fajny, sympatyczny kontakt. Dziś z tego co się orientuję to mają w ofercie modele hybrydowe, DC i AC. Zresztą szczegóły są dostępne tutaj – http://www.ebmia.pl/automatyka-serwonapedy-dcbrhbs-hybrydowe-c-197_1216.html. Możesz sobie rzucić okiem, czy cenowo jest okej.

Sarever

Posty: 19

 
Śruby trapezowe znalazłem ostatnio w jednej z hurtowni w moim mieście za fajne pieniądze. Z tego co mi powiedzieli to gwint trapezowy został w nich zrobiony według normy DIN 103, zarówno jest nieźle. W sieci na razie nie miałem okazji zamawiać, ale pewnie prędzej czy później też będę szukał dostawcy online...

Zuchman

Posty: 26

 
Odnaleźć sklep z częściami do budowy maszyn, takimi jak chociażby koło łańcuchowe jest bezproblemowo, ale odszukać dobry sklep – to już zmienia postać rzeczy:) Jakoś w zeszłym roku kupowałem koło z piastą, to mi przysłali bez piasty. Dzwoniłem, pisałem, ale reakcji zero. Zarówno tak jak mówię – odszukać dobry sklep to faktycznie wyczyn...

jirajamgo

Posty: 15

 
Różnie to bywa, jeżeli chodzi o takie części jak przekładnia ślimakowa. Niby we wszystkich sklepach mają ten sam towar, niemniej jednak jak się wejdzie w szczegóły to okazuje się, że przekładnia przekładni nierówna. Ja tam polecam stronę http://www.ebmia.pl/silniki-elektryczne-reduktory-wariatory-przekladnie-slimakowe-c-1450_1481.html, bowiem tutaj gwarantują przejrzyste warunki. Przekładnia jest napełniona olejem, poza tym, może być dostarczona z silnikiem, jak też bez, czyli do samodzielnego zamontowania.

martins6

Posty: 22