Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Wypożyczalnia kajaków, proszę o pomoc!

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest potrzebne otrzymam na miejscu?

wieszdo87

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

propek1

Posty: 14

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Różyczka

Posty: 22

 
Spływ kajakowy to kapitalna rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej należałoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

Jimer66

Posty: 21

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Facio

Posty: 17

 
Naturalnie, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

endrjuuu

Posty: 24

 
Nawet jeżeli na spływ kajakowy udasz się sam to z pewnością po chwili poznasz mnóstwo ciekawych ludzi. Bez problemu więc znajdziesz się na spływie i być może nawet nawiążesz przyjaźnie na długi czas. Nie musisz się więc obawiać, że będziesz odosobniony i nie będziesz wiedział co robić.

ilor45

Posty: 15

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba olbrzymiego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

allaa

Posty: 14

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest niewątpliwie niezwykle ważny. Szczególnie jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, jaka jest stosunkowo spokojna gdyż dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Potem stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

NanoPIK

Posty: 10