Z jakiego serwisu korzystacie jeśli chodzi o mp3?

Z jakiego serwisu korzystacie jeśli chodzi o mp3?

Jak pobrać mp3 za darmo? Może być nawet za niewielką kasę, ale w ogóle mam problem. Nic nie mogę ściągnąć na swój telefon. Może to wina aparatu?

Pomóżcie, jest nowy, może chodzi o jakieś oprogramowanie?

gruszk34

Posty: 16

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bo jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy kilku wykonawców. Jestem bardzo zadowolony, bo nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

Pipek56

Posty: 19

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To idealna opcja. Naturalnie, iż muszę poświęcić na to trochę czasu, ale mogę mieć wszystko co mi się podoba.

Kmiotek55

Posty: 13

 
Odnalazłam wyborny ranking jeżeli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Niezwykle fajna stronka.

gdzies23

Posty: 15

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może rzeczywiście trzeba się nieźle niekiedy naszukać, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. W necie można znaleźć masę takich stron, które mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

czesławek

Posty: 16

 
Niekiedy mi też puszczają nerwy, gdy pobieram mp3. Na niektórych stronach jest wszystko tak pomotane i trudno dojść co gdzie jest. Ta stronka jest w zasadzie ok, przede wszystkim przejrzysta.

mario72k

Posty: 11

 
Jak pobierasz mp3 to na niektórych stronach zauważcie trzeba niestety zgodzić się na przychodzący sms specjalny, za który to my płacimy. Koszt nie jest duży, ale ważne by strona miała do rzeczy muzykę, a nie kilka hitów, które dodatkowo nam się nie podobają. To tak na marginesie, ale ważne.

Różyczka

Posty: 14

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Ale to nie jest chyba wina strony lecz mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

johncena67

Posty: 12

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bo większość mp3 za darmo, które chciałam tutaj znalazłam i dodatkowo są w dobrej jakości.

Fanatyk

Posty: 20

 
Ogromnie dużo jest stron z darmowymi mp3. Mnie osobiście przypadło tylko kilka do gustu, z których regularnie korzystam, gdy mam taką potrzebę. Zawsze jednak mam sporo problemów, gdy chcę znaleźć coś nietypowego. Bo na większości stron jest to samo.

Deltabox84

Posty: 18