Pokaz w kielichu wody, polecicie kogoś ??

Pokaz w kielichu wody, polecicie kogoś ??

Witam. Pilnie poszukuję agencji eventowej z ciekawymi pomysłami na imprezę pracowniczą ze śląska. Z góry bardzo wam dziękuję, najlepiej oczywiście żeby była przez was sprawdzoną agencją.

KKkurol

Posty: 13

 
Jeśli polecacie to skorzystam. Wolę zamówić takie pokazy cyrkowe wiedząc, że to coś pewnego i nie będzie rozczarowania. Pamiętam panią z mam talent, więc na pewno będzie ok:) dzięki za info.

v_v007

Posty: 10

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, ale w wydaniu tej artystki, która występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

Bobek1200

Posty: 19

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

dziubbek56

Posty: 12

 
A może te pokazy cyrkowe http://www.annafilipowska.com ? Ja już korzystałem z oferty tej pani. Utalentowana artystka daje wyśmienite show, uświetni każdą imprezę firmową, plenerową itd. Polecam, bowiem warto.

Laleczka4

Posty: 20

 
No właśnie imprezy firmowe potrafią człowiekowi spędzić sen z powiek. Nie wiadomo co będzie najlepsze. Ale ze swojego doświadczenia proponuję zlecić to fachowcom. Kiedyś próbowałem swoich sił sam, nie wyszło:(

Fanatyk

Posty: 9

 
Na eventach świetnie sprawdzają się pokazy cyrkowe, szczególnie gdy pracownicy mogą przyjść na taki event ze swoją rodziną, dzieciakami. Nasza firma coś takiego kiedyś zorganizowała. Takie imprezy pamięta się długo długo. Wiele agencji coś takiego ma w swojej ofercie, trzeba dobrze poszukać.

gruszk34

Posty: 16

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej niesłychanie dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

Badalaman

Posty: 16

 
Niesłychanie niezmiernie dobrze to wygląda i słowo daję, iż w najbliższym okresie sama skorzystam z takiej okazji. Niesłychanie fajnie, iż ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego skorzystać w ramach imprez firmowych.

Sarenka

Posty: 25