Kto zajmie się zaplanowaniem imprezy integracyjnej?

Kto zajmie się zaplanowaniem imprezy integracyjnej?

Cześć!

Organizacja pikniku przerosła moje możliwości pod względem logistyki, ale też cierpliwości. Wspólnie z szefem szukamy jakiejś firmy, która sprosta temu zadaniu, a jednocześnie nie zrujnuje nas finansowo.

Motospec

Posty: 16

 
Witam. Jestem niesamowicie usatysfakcjonowany, że udało mi się trafić na to forum, bowiem jako pani organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się dużo pytań, na które znam już odpowiedzi.

Rico

Posty: 23

 
Hej. Nazywam się Łukasz i jako kompletny amator zacząłem czytać to forum i sprawdzać, czego ludzie potrzebują, jeśli chodzi o imprezy integracyjne.

Założyłem firmę będąc laikiem, a teraz cieszę się dziesiątkami firm, które zgłaszają się do mnie same.

fidelio

Posty: 18

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował jedynie kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją swobodnie polecić, bo można powiedzieć, iż pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Krzysio

Posty: 16

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie dużym marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, gdyż dzięki niemu uniknęłam sporo błędów, jakie popełniają początkujący.

Szozi

Posty: 18

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, natomiast odwiedzając systematycznie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

Warszawiak

Posty: 18

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

Goral6

Posty: 20

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

Darek

Posty: 20

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

Lomartek67

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

Abaddon616

Posty: 25