Atrakcje w Warszawie, jaka firma ?

Atrakcje w Warszawie, jaka firma ?

Szukam ofert imprez dla firm na Mazurach. Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli już uczestniczyliście w takiej imprezie, podzielcie się wrażeniami, co najlepiej wybrać, co jest najbardziej atrakcyjne?

Krakus

Posty: 6

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było bardzo miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

QQrydza

Posty: 18

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

gargulek

Posty: 10

 
Z własnego doświadczenia polecam tę ofertę http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. Agencja organizuje nie tylko imprezy dla firm na Mazurach, ale w wielu innych miejscach. Ma niezawodny sprzęt i zawsze precyzyjnie dopracowany scenariusz każdego wyjazdu integracyjnego. Polecam, są najlepsi.

Sarenka

Posty: 18

 
Super sprawa. Ale nie wszyscy szefowie wiedzą, że coś takiego jest potrzebne pracownikom. Gdyby u nas padła decyzja o takiej imprezie dla firm na Mazurach, byłbym pierwszy, który by się na nią pisał :)

jozefinna

Posty: 15

 
Dużo słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i zabawa będzie ok.

tyczner,

Posty: 26

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., zatem dobrze jest wybrać agencję, jaka ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była niesłychanie zadowolona, no niemniej jednak jak tu nie być zadowolonym ;)

rz3zn!k

Posty: 25

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym niezwyklej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego wymagamy u nas w pracy. Generalnie za mało jest takich wyjazdów, natomiast popieram je i polecam każdemu, głównie nam zapracowanym mróweczkom :)

duduś33

Posty: 13

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

DiD3K

Posty: 13