Znacie może kogoś kto robi dobry nadruk na torbach?

Znacie może kogoś kto robi dobry nadruk na torbach?

Witam, chcę was spytać, czy mieliście może styczność z jakąś firmą, która robi torby z nadrukiem. Chodzi mi o torby reklamowe, na których drukują nazwę firmy z logiem. Jaki koszt?

Pozdrawiam.

misiu56

Posty: 11

 
Takie torby foliowe rzeczywiście są tanie. Można w ten sposób zacząć swoją reklamę. Koszt nadruku na takiej foliowej reklamówce nie jest duży. Koszt samej reklamówki też, więc na początek to bardzo dobra opcja. Można strzelić swoje logo i czekać na efekty reklamy, pozdrawiam:) i życzę powodzenia.

Cziczin

Posty: 21

 
Jeśli chodzi Wam o torby foliowe z nadrukiem firmowym to polecam zerknąć na tę stronę http://www.awadruk.com.pl. Firma działa od lat i jest sprawdzona. Dla mnie wykonali już bardzo dużo tego rodzaju zleceń. Jestem zadowolony, więc szczerze polecam.

czesieeek

Posty: 11

 
Mnie na razie nie stać na torby reklamowe. Bowiem, gdybym zaczęła je posiadać, nie mogłabym ich nagle nie mieć. Może zacznę z innymi jednorazowymi gadżetami reklamowymi, które mogłabym rozdawać klientom w ramach zakupów za określoną kwotę.

tyuMer

Posty: 15

 
Sam będę musiał pomyśleć nad tym, żeby i u siebie wdrożyć torby reklamowe. Moja marka jest znana, lecz jedynie dla wąskiego grona. Może taka żywa reklama pomogłaby zwiększyć liczbę klientów. Na razie musiałbym chyba wykonać to najtaniej, jak się da, czyli chyba na papierze, albowiem takie foliowe torebki nie bardzo mają się do sprzedawanego przeze mnie asortymentu.

MałeM34

Posty: 20

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po porządnej cenie będę miał taką ilość toreb papierowych, jak chciałem. Niezwykle dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

Becik45

Posty: 22

 
Mam kilka sklepów w swoim mieście i to właśnie dzięki torbom z nadrukiem zostały one docenione i rozpoznawalne. Na torbie umieszczony jest również link do strony.

derums3

Posty: 12

 
Jestem klientką i naprawdę przyłączam się do zdania, że teraz torby papierowe są niezwykle modne. Jeśli chodzi o nie, to mam ich sporo i faktycznie pomagają zapamiętać markę, choćby takiej firmy, w jakiej zrobiło się pojedynczy kupowanie.

Tadzin

Posty: 22

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, ale w przyszłości warto o czymś takim pomyśleć. Chyba, że znalazłabym firmę, która proponuje bardzo atrakcyjne ceny.

Sarenka

Posty: 18

 
Sam będę musiał pomyśleć nad tym, żeby i u siebie wdrożyć torby reklamowe. Moja marka jest znana, ale jedynie dla wąskiego grona. Może taka żywa reklama pomogłaby zwiększyć liczbę klientów. Na razie musiałbym chyba zrobić to najtaniej, jak się da, czyli chyba na papierze, bo takie foliowe torebki nie bardzo mają się do sprzedawanego przeze mnie asortymentu.

czesławek

Posty: 16