Litery podświetlane- jaka firma?

Litery podświetlane- jaka firma?

Witam, cześć. Chciałbym na swoim sklepie zamontować specjalną podświetlaną reklamę. Kojarzycie biura reklamowe, które tego typu asortyment tworzą na indywidualne zamówienie?

andrew66

Posty: 10

 
Ciekaw jestem w sumie ile może kosztować taki projekt od A do Z kasetonu reklamowego, ktoś wie? Chodzi mi o projekt plus produkcję i montaż.

Poison76

Posty: 23

 
Reklama dźwignią handlu, to prawda. O ile oczywiście jest ona dobrze wykonana. Bo jak czasami widzę na mieście różne banery reklamowe, neony, czy pylony to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

Klarka23

Posty: 21

 
Jest spory rozrzut jakościowy między firmami produkującymi reklamy tego rodzaju. Także na pewno trzeba być ostrożnym przy wyborze wykonawcy. Pozdrawiam serdecznie!

Krzysio

Posty: 15

 
Ciekawe pomysły jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne i wewnętrzne mają w Neobrand. Znajomy mi ich polecał, bo sam od nich kupował neony do swojego firmowego budynku. Szybki termin realizacji, słuchają sugestii klienta, nie ma problemów z kontaktem telefonicznym, można się było dogadać co do projektu.

Deltabox84

Posty: 18

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

Dziadek

Posty: 14