Druk wizytówek, gdzie ?

Druk wizytówek, gdzie ?

Umyśliłam sobie na swojej wizytówce druk wypukły. Wygląda po prostu genialnie, ujmuje za serce. Szukam drukarni, która taki projekt może dla mnie wykonać. Czekam na Wasze podpowiedzi i propozycje.

lechu98

Posty: 17

 
O druku wypukłym sporo słyszałem. Przekonałem się dopiero jednakże jak to wygląda, gdy zamówiłem sobie w tej drukarni darmowe próbki. Jest znaczna różnica między ogólnym wyglądem takiej wizytówki a tradycyjnej. Polecam każdej szanującej się firmie, jaka idzie do przodu.

@malpka

Posty: 20

 
Mnie również niezwykle spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Doskonała sprawa tak się zareklamować. Jeśli podejmę decyzję o zmianie swojej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

Kruk

Posty: 20

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam profesjonalne drukarnie.

Mamuśka

Posty: 26

 
Tutaj mają Państwo firmę, której kadra pracownicza to sami fachowcy http://www.druk-wizytowek.eu/o-nas/. Drukarnia jest otwarta na wszelkie koncepcje odnośnie druku wizytówek i nie tylko.

Szczerze polecam, jestem ich klientką od lat.

stopiw7

Posty: 31

 
Sama mam taką wizytówkę z drukiem wypukłym. Wcześniej miałam zwykłą. Teraz widzę, iż ludzie zdecydowanie dłużej interesują się tym, co dostają do ręki. Tradycyjne wizytówki bez ciekawego pomysłu na nieszczęście odchodzą do lamusa. Nikt ich nawet nie czyta, a dopiero co trzyma poprzez jakiś czas w portfelu.

djramu

Posty: 21

 
Nie nalegam, ale warto wejść na ich stronę. Ten druk wizytówek Warszawa znacząco odbiega od tych innych na rynku. Firma ma 20 letnie doświadczenie, więc zna się na rzeczy.

kadajo

Posty: 26

 
Na taki druk wypukły z powodzeniem mogłem wydać pieniądze. Wizytówka wygląda prestiżowo i nie wstyd ją dawać swoim klientom. Pomysł drukarni jest szalenie efektywny. Bardzo mi się podoba. Także polecam.

darkness6

Posty: 17