Mozaiki, jaka firma ?

Mozaiki, jaka firma ?

Orientujecie się może na temat sklepów z płytkami, jakieś sprawdzone adresy? Planuję remont łazienki i szukam czegoś, co po prostu spodobałoby mi się, ale niekoniecznie musiałoby być drogie? Pomocnym dziękuję.

Wariat

Posty: 8

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, że nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak naprawdę mam dość już zimnych płytek, na których pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

Yuri20

Posty: 15

 
Mnie też bardzo podoba się mozaika, ale typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, ale takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

Zombisztajn

Posty: 16

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu duży wybór, dlatego warto zajrzeć. Towar dostałem bardzo szybko iw moim przypadku akurat za darmo.

WalSystem

Posty: 13

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie zakupić niezmiernie ładne płytki do kuchni. Mają niezmiernie znaczny wybór jeżeli chodzi o mozaiki z różnego materiału, także jest gigantyczna możliwość wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

Mr Frog

Posty: 17

 
Osobiście najniezwyklej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no lecz jego to chyba tak prosto w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, iż jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

tyuMer

Posty: 15

 
Dzięki za nakaz sklepu. Kupna już dokonałem. Trafiliście w samo sedno moich potrzeb. Takich płytek właśnie szukałem od dawna. Sklep godny polecenia.

enriquess

Posty: 16

 
Mnie też niezwykle podoba się mozaika, lecz typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najniezwyklej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, lecz takie rzeczy robi się na lata, zarówno pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

wigry00

Posty: 16

 
Do kuchni polecam gres matowy. Prędko i łatwo się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy kolor i ogromny format płytek. Gres jest twardy, wobec tego dzisiaj to najlepszy pomysł, żeby zrobić remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no ale wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, iż poprzez mnóstwo lat podłoga będzie się trzymać.

mniszek56

Posty: 4