Gdzie zrobić wesele w Wieliczce?

Gdzie zrobić wesele w Wieliczce?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat kopalni soli? Należałoby ją odwiedzić? Waham się razem z mężem czy powinniśmy zabrać na taką atrakcję nasze dzieci :)

grużdzin

Posty: 12

 
Z narzeczonym wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować ślub w Wieliczce. Mnóstwo ludzi pochwaliło naszą inicjatywę, bowiem uznali to za fantastyczny pomysł. Tutaj mieliśmy rzeczywiście duże pole do popisu. Wesele okazało się strzałem w dziesiątkę i wyborną imprezą.

Pietiap

Posty: 28

 
W sumie każdy hotel Wieliczka stanowi wydatek przekraczający 100 złotych za noc. Mówię w tym wypadku o cenie za 1 lub 2 osobowy pokój. Sporo zależy od obiektu, w jakim chcecie się przespać i jego standardu. Najlepiej wybierać pokój rzecz jasna z łazienką.

mario72k

Posty: 11

 
Po raz pierwszy, gdy odwiedziłem kopalnię soli i ją zwiedzałem to byłem zaskoczony niezmiernie pozytywnie. Natomiast z mojej perspektywy jedną kopalnię możecie odwiedzić zaledwie raz, bo za następnym razem będzie po prostu nudno z Waszej perspektywy. Odwiedzić kilka takich kopalni – to naprawdę jest coś :)

pawelek75

Posty: 28

 
Moim zdaniem, gdy myślicie o tym, aby zorganizować wesele w Wieliczce to polecam wziąć pod uwagę ofertę tego obiektu: http://www.nawierzynka.pl. Uczestniczyłem w zabawie na należącej do nich sali i uważam, że wszystko zostało przeprowadzone wręcz idealnie. Nie znajdziecie lepszego miejsca. To w 100% pewne!

rz3zn!k

Posty: 25

 
Ślub w Niepołomicach, w jakim miałem okazję uczestniczyć było chyba najlepszym, na którym póki co byłem. Miło je wspominam :)

Rico

Posty: 23

 
Miejscem, które na pewno powinniście odwiedzić jest kopalnia soli w Bochni. Byłem tam z dzieciakami i nikt nie żałuje. Świetna zabawa i nauka! :)

Oct714

Posty: 18

 
Organizacja wesela w Wieliczce to fajna sprawa, bo Wasi goście odwiedzają także znakomity region Polski. Trudno mi się wypowiedzieć na temat kosztów organizacyjnych, bo sama dopiero wszystko rezerwuję.

anex

Posty: 17

 
W sumie każdy hotel Wieliczka stanowi wydatek przekraczający 100 złotych za noc. Mówię w tym wypadku o cenie za 1 lub 2 osobowy pokój. Wiele zależy od obiektu, w którym chcecie się przespać i jego standardu. Najlepiej wybierać pokój rzecz jasna z łazienką.

djramu

Posty: 21

 
Pokoje w Wieliczce możecie wynająć zarówno w większych obiektach, jak i w prywatnych kwaterach. Szczerze to nie wiem, która z możliwości będzie Wam bardziej odpowiadała.

Fifa23

Posty: 24