świnoujście noclegi, szukam

świnoujście noclegi, szukam

Szukam w Świnoujściu apartamentów blisko morza. Ktoś coś o tym wie? Jakieś ciekawe propozycje dla mnie?

ukrwios

Posty: 2

 
Nieraz wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są różne, ale najczęściej blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, dlatego opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

Grabow12

Posty: 6

 
Zawsze wybieramy apartamenty w świnoujściu przy promenadzie od tej firmy https://promenadaapartamenty.pl. Jesteśmy naprawdę zachwyceni, jakością usług i tym całym miejscem.

Czarek

Posty: 6

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Sewerynus

Posty: 11

 
Najlepiej jest pojechać do Świnoujścia i zbadać czy się tam nam podoba. Jeżeli nie to mamy sporo miejsc w pobliżu, które na pewno pożądane byłoby będzie odwiedzić i zbadać.

Różyczka

Posty: 8

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, że to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, ale najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

dagaaa5

Posty: 6