Pomocy! Jaki hostel wybrać?

Pomocy! Jaki hostel wybrać?

Czy orientuje się może ktoś na temat noclegów w Poznaniu? Czy jest dostępna jakaś baza wraz z cenami i adresami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

eloop

Posty: 20

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest rzeczywiście niesłychanie fajny. Niska cena a pokoje są niesłychanie śliczne i zadbane. Myślę, że jeśli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to propozycja ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Należałoby tak wybrać!

rumcajs82

Posty: 23

 
Witaj. Poznań jest wielkim miastem i musisz mi konkretnie powiedzieć w jakiej dzielnicy szukasz noclegu. Wtedy będę mógł ci coś polecić bo trochę siedzę w temacie noclegów. I musisz się spieszyć bo jak potrzebujesz noclegu na następny weekend to już musiałbym rezerwować.

Czekam na informacje i pozdrawiam.

Krzy25

Posty: 21

 
Przyłącze się do tematu, poszukuję dobrego hotelu w centrum Poznania. Czy ktoś z was już korzystał? A może macie jakieś nieprzyjemne doświadczenie to będę wiedział które miejsca omijać szerokim łukiem.

Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.

Prometeusz172

Posty: 20

 
Żeby ktoś ci coś doradził musisz podać więcej danych. Nawet nie wiemy w jakiej dzielnicy szukasz noclegu chyba, że jest w Poznaniu przejazdem i możesz zajechać gdziekolwiek. Szukasz czegoś tańszego czy czegoś na najwyższym poziomie. Jak płaci firma to szalej ile się da. Wybierz jakiś luksusowy hoteli i nie patrz na koszty. Szlachta się bawi i na koszta nie patrzy.

mateo29

Posty: 19

 
Witaj, chyba wiem czego szukasz. Kilka tygodni temu byliśmy z zoną w Poznaniu i zatrzymaliśmy się w Hostelu Jeżyce. Tutaj masz linka: http://www.hostel-jezyce.pl. Bardzo niska cena a pokoje są bardzo ładne i komfortowe. A obsługa bardzo miła także śmiało mogę polecić.

Ofertę znajdziesz na stronie.

Poison76

Posty: 23

 
Niestety nie jestem w stanie ci pomóc, ale zapytam znajomego bo z tego co wiem był ostatnio w Poznaniu i szukał noclegu, wspominał coś że był zadowolony wiec może i ty będziesz. A powiedz mi jeszcze w jakiej dzielnicy szukasz? Chcesz coś taniego czy droższego ale bardziej komfortowego?

Jest kilka miejsc godnych polecenia.

Czarek

Posty: 20

 
Niestety nie jestem w stanie ci pomóc, natomiast zapytam znajomego bowiem z tego co wiem był ostatnio w Poznaniu i szukał noclegu, wspominał coś że był zadowolony wiec może i ty będziesz. A powiedz mi jeszcze w której dzielnicy szukasz? Chcesz coś taniego czy droższego natomiast niezwyklej komfortowego?

Jest parę miejsc godnych polecenia.

jirajamgo

Posty: 15