Hotel międzywodzie

Hotel międzywodzie

Niedługo jedziemy na wakacje i zmiana planów u nas. Potrzebuję szybko zarezerwować jakiś bardzo fajny hotel nad Bałtykiem. Zależy mi na tym, aby były rozrywki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Musi być basen i jakiś plac zabaw dla dzieci. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony wysokiej klasy hotel.

Kitas

Posty: 7

 
Ja byłem w Międzywodziu. Ośrodek nazywał się Gryf i muszę przyznać, że to najwyższa klasa. Bardzo dobry standard w pokojach. Do tego nowoczesny basen i co bardzo ważne dla rodzin z dziećmi również plac zabaw. Ogólnie myślę, że jak ktoś tam pojedzie to nie będzie zawiedziony.

pogoń44

Posty: 14

 
Jeżeli o mnie chodzi to uwielbiam nasze morze. Mogę tam jeździć do rok, jedynie szukam miejsc żeby była jakaś rozrywka jak będzie padało. Bo to największy problem.

Babeczka

Posty: 9

 
Dobry sposób na podróżowanie to częste zmienianie miejsca. W ten sposób można zwiedzić sobie na przykład pól polski w rozsądnych pieniądzach.

gagurni

Posty: 9

 
Lubicie zmieniać miejsce wakacji czy macie tak, że co roku jeździcie w to samo miejsce? Jak to u was wygląda? Ja bardzo lubię poznawać nowe miejsca.

Michaś

Posty: 11

 
Czy zawsze szukacie miejsca ze SPA? Czy nie jest to dla Was najważniejsze? Ja osobiście szukam albo, żeby był basen albo żeby było spa. Pomaga mi się to relaksować.

Oklimas

Posty: 10

 
Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc. Już nie mogę się doczekać tegorocznych wakacji. Mamy zaplanowany pobyt w Trójmieście. Myślę, że to będą super wakacje i wszyscy będą zadowoleni.

Anielkka

Posty: 8

 
Jakie preferujecie ośrodki wypoczynkowe? Nowoczesne czy może lubicie klimat z PRL? Ja osobiście jeżeli jest czysto i schludnie to w takim klimacie z PRLu dobrze się odnajduję. Taki powrót do przeszłości.

mateo29

Posty: 19

 
To na czym mi najbardziej zależy jak wybieram noclegi na wakacje to zdecydowanie najważniejsze jest lokalizacja. Zwłaszcza, jak się wybiera na wakacje z dzieckiem. Wtedy odległość od plaży powinna być jak najmniejsza.

Lupusx

Posty: 3

 
Urlop to wazna sprawa. Trzeba wypoczywać, bo inaczej człowiek nie ma sił na nic, nic go nie cieszy. Takie przemęczenie organizmu zdecydowanie nie jest dobrą sprawą.

Ptaszyna

Posty: 16