czyszczenie dywanów Grudziądz, znacie firmę?

czyszczenie dywanów Grudziądz, znacie firmę?

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj wskórać :) Czekam i z góry niesłychanie dziękuję.

Jimer66

Posty: 6

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, ale jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

kllarka

Posty: 9

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, która za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze dużo :)

alibabuś45

Posty: 9

 
Najlepsze pranie dywanów to automatyczne. Porównaj sobie pralnie w Grudziądzu. Kiedyś zamówiłam do domu, niemniej jednak niestety to nie jest to samo, jak dywan przejdzie profesjonalne pranie w pralni. Wychodzi drożej, niemniej jednak pozbywasz się roztoczy itp.

Oct714

Posty: 17

 
Sierść, a nawet bakterie, grzyby i pleśnie. Po czyszczeniu dywanów w pralni nie ma mowy o tych sprawach :) My korzystamy z pralni w Świeciu i nie narzekamy na skuteczność ani też na cenę. Bo usługa warta jest tych pieniędzy.

TomekK

Posty: 7

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, bo teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

masazzer4

Posty: 16

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, albowiem nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, albowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Grabow12

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to rzeczywiście polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z dobrej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bowiem rzeczywiście działają bardzo skutecznie.

Frasiek22

Posty: 15

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, jaka za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze mnóstwo :)

Namo

Posty: 18

 
Zapoznaj się z tymi usługami czyszczenia dywanów w Człuchowie http://www.pralniadywanow.eu. Są mega skuteczną pralnią, a w dodatku niedrogą. Na każde święta oddajemy wykładziny i dywany i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektu.

wom_ww

Posty: 13