język angielski przedszkole Kraków, polecicie ?

język angielski przedszkole Kraków, polecicie ?

Czy daje coś nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie? Chodzi mi o dodatkowe zajęcia prowadzone przez specjalistów? Macie w tym jakiekolwiek doświadczenie? Czekam na Wasze opinie.

Jacuś

Posty: 1

 
Jeśli wybierzemy naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie to przekonamy się jak wiele dziecko na tym zyska. Uczy się, ale jednocześnie bawi, bo to właśnie taka metoda. Po pewnym czasie dziecko zaczyna rozumieć coraz więcej. U moich dzieci właśnie tak było, dlatego polecam nauczanie od wczesnych lat.

korasek

Posty: 2

 
W przedszkolu poziom nauczania angielskiego jest bardzo słaby. To samo jest w podstawówce, dlatego w interesie rodziców jest znalezienie kogoś z zewnątrz do pomocy.

Fanatyk

Posty: 2

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt sporo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, zatem szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało prościej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Fanatyk

Posty: 3

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

grzes3345

Posty: 5

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Bez wątpienia stosowne podejście jest tutaj bardzo ważne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze poprawnych metod nauczania angielskiego.

JasioJasio

Posty: 4

 
Korzystaliśmy z zajęć dodatkowych angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie i naprawdę to był strzał w dziesiątkę. Dziecko potrafi bardzo mnóstwo. Nie ma żadnych problemów z wysokimi ocenami w szkole.

Tatusiek4

Posty: 6

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

sklepowa12

Posty: 15

 
Jeśli ktoś interesuje się nauką angielskiego w szkole podstawowej w Krakowie to tutaj https://happystudents.pl jest niezmiernie dobrze przygotowana propozycja. Mamy dostęp do ludzi z niezmiernie duża wiedzą i doświadczeniem.

Madzia

Posty: 6

 
Dopasowanie programu nauczania jest bardzo ważne. Każdy wie, że w żłobku czy przedszkolu dzieci bardziej się bawią, ale ta zabawa musi być bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy przyniesie same pozytywne korzyści.

Marioleczka

Posty: 3