Tani hosting pod sklep internerowy

Tani hosting pod sklep internerowy

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, bowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

tyuMer

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się naprawdę odpowiednie, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, iż dziś co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

darkness6

Posty: 17

 
Hejka.

Świetną ofertą, jaka okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, jaka proponuje hosting www już od 49 zł, w jakim otrzymałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

tyczner,

Posty: 26

 
Cześć.

Posiadam niespory serwis internetowy, który jednakże raduje się gigantycznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odszukałem do tego znakomitą ofertę, jaka obejmuje hosting bez limitu transferu.

Motospec

Posty: 16

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania olbrzymich sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują ogromnego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a niezbędny będzie serwer dedykowany.

trapkodobry

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

morssssik

Posty: 13