Siemens s7-1200, szukam ??

Siemens s7-1200, szukam ??

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens przeglądać blogi o siemens s7-1200 czy raczej jest to strata czasu? Dodam że jestem osobą, która pracuje przy sterownikach tego typu i mogę powiedzieć, że bardzo mocno się na nich znam.

Michałek

Posty: 10

 
Na Twoim miejscu na samym początku zastanowiłbym się czy programowanie sterowników siemens faktycznie Cię interesuje czy robisz to tylko dlatego, że nie masz innego pomysłu na to co miałbyś robić?

Warszawiak

Posty: 27

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i dziś pracuję w fachowej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

Illilakip

Posty: 24

 
W mojej opinii znalezienie naprawdę dobrego kursu programowania sterowników siemens nie jest obecnie większym problemem ze względu na łatwy dostęp do internetu.

Eksperttt45

Posty: 17

 
Moim zdaniem jeżeli będziesz miał właściwe chęci to z darmowych szkoleń siemens również wyciągniesz niezmiernie dużo i nauczysz się przynajmniej podstaw programowania sterowników.

Lamey

Posty: 18

 
Od siebie jak najbardziej polecam Ci kurs siemens s7 ponieważ jest on doskonały do tego aby zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę z zakresu programowania sterowników marki siemens.

zimek123456

Posty: 14

 
Jeżeli szukasz faktycznie dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, iż krótki to faktycznie przekazuje dużą ilość informacji i jest faktycznie niezwykle wysokiej klasy.

Prometeusz172

Posty: 20

 
Moim zdaniem jeżeli nie posiadasz pieniędzy a chciałbyś się nauczyć programowania sterowników siemens to darmowe szkolenia są jak najbardziej wskazane i jeżeli odpowiednio przyłożysz się do nauki to również z nich będziesz w stanie wyciągnąć naprawdę bardzo wiele niezwykle interesujących informacji i nauczyć się wielu nowych rzeczy.

Cyc23

Posty: 11