programowanie dla dzieci szkolenia, poszukuję w Barcelonie!

programowanie dla dzieci szkolenia, poszukuję w Barcelonie!

Jaką szkołę programowania dla dzieci polecacie? Może znacie jakieś ciekawe warsztaty dla dziecka 12 lat? Za każde polecenie i opinię bardzo dziękuję. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że pomożecie :)

Dumer566

Posty: 4

 
No tak, bo zajęcia dla dzieci z kodowania to super zabawa. Mój syn bardzo lubi programowanie. I muszę przyznać, że wychodzi mu to bardzo dobrze. Ma już za sobą kilka gier komputerowych, a każda następna jest lepsza od poprzedniej. Poza tym zaczął lepiej przyswajać matematykę :)

lechu98

Posty: 17

 
Warto zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy trochę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę zdobyć wiedzę.

jirajamgo

Posty: 15

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, że to efekty przyjdą tak szybko, a moja córka będzie tak bardzo zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też bardzo się cieszę, że w końcu znalazła sobie pasję, a to dodatkowo bardzo praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

Marioleczka

Posty: 12

 
Jeżeli szukacie zajęć z programowania dla dzieci w Barcelonie, to polecam tę placówkę https://www.codinggiants.es. Nie sądziłam, że synowi tak niezmiernie spodoba się pisanie programów, a tu wyszło, że to jego pasja. Natomiast to prawda, że wszystko zależy od podejścia instruktorów i dobrze prowadzonych zajęć.

Czarek

Posty: 6

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, iż to efekty przyjdą tak prędko, a moja córka będzie tak niesłychanie zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niesłychanie się weselę, iż w końcu odnalazła sobie pasję, a to dodatkowo niesłychanie praktyczne umiejętności potrzebne także na rynku pracy.

Makus16

Posty: 15

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

Marioleczka

Posty: 11

 
Po kilku miesiącach uczestniczenia mojego syna w kursach, mogę stwierdzić, iż nauka programowania dla dzieci to przepiękne zajęcia, jakie przydają się im dziś i na pewno również w przyszłości.

wisła1905

Posty: 9