szkolenia bhp katowice, opinie

szkolenia bhp katowice, opinie

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, albowiem widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Oklimas

Posty: 2

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, albowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niesłychanie wiele do powiedzenia. Według mnie super.

TomekK

Posty: 10

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście potem to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

frustert

Posty: 7

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

merylos

Posty: 13

 
Osobiście mamy podejście niezwykle profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, wobec tego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

denkrost

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, iż wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś należytego.

szallegro

Posty: 7

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Dyduchrr

Posty: 4

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

bartek33

Posty: 6

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Black_Riot

Posty: 8

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są planowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie ważne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wówczas osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wówczas jest dobrze.

Marioleczka

Posty: 5