Szkolenie zaawansowany S7-1200 SCL, gdzie ?

Szkolenie zaawansowany S7-1200 SCL, gdzie ?

Jestem na etapie zmiany pracy. Muszę jednak podszkolić w wielu kwestiach z automatyki. Na początek szukam kursów w Gdańsku. Myślę, że zacznę od kursu podstawowego z programowania w języku scl dla siemens simatic s7 1500.

mniszekk

Posty: 7

 
A może polecasz jakąś konkretną firmę? Mam na myśli szkolenie stacjonarne. Nie wyobrażam uczyć się z Internetu, bo to nie ma żadnego sensu. Równie dobrze mogę kupić sobie książkę. Zależy mi na praktyce, a w domu przecież nie poćwiczę sobie na sprzęcie, bo go nie mam :D Jak coś, czekam i pozdrawiam wszystkich.

Kruk

Posty: 20

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, ale powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

Oct714

Posty: 18

 
A jakieś konkretne szkolenie stacjonarne polecacie w Poznaniu? Może bym się skusił, bo siemens simatic s7 300 oraz tia portal nie do końca mam opanowane. Gdyby udało mi się znaleźć jakiś sensowny kurs, który nie będzie drogi, to na pewno by mi takie zajęcia pomogły.

magic17

Posty: 16

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na to szkolenie http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/technika-napedowa-tia-portal/. Technika Napędowa – TIA Portal w najlepszym wydaniu. Korzystałem. Dużo ćwiczeń, jakie doskonale przygotowują do pracy w zawodzie.

Czasowy

Posty: 12

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają wiele porządnych firm oferujących szkolenia.

Boss

Posty: 9

 
Na pewno jest dobry pomysł, lecz trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które zapewniają dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeśli chodzi o praktykę.

fuey

Posty: 19

 
Gdybym był pewien, że to naprawdę dobre szkolenie, sam bym się zdecydował. Niestety jakoś żaden program zajęć dotyczących safety tia portal nie bardzo mnie zainteresował. Trochę o tym wiem, więc mam pojęcie, czego należy szukać.

edyta123

Posty: 17