odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku, gdzie szukać pomocy?

odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku, gdzie szukać pomocy?

Jak starać się o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Mam świadków i protokół z policji. Czy wiecie kto w Warszawie zajmuje się tego typu tematami, aby mógłby mi pomóc uzyskać odszkodowanie.

Dziadek

Posty: 1

 
Musisz protokół z wypadku dostarczyć to ubezpieczalni. Jeśli nie masz odpowiednich dokumentów, to raczej nie otrzymasz odszkodowania z oc sprawcy. Możesz również zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc.

edmundzio

Posty: 12

 
Jasne, iż możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, iż musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

transerwis

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne to polecam zajrzeć Ci na tę stronę internetową https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/. Wszystko jest dokładnie opisane, jak postępować i do kogo się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów.

RAK-Buuu

Posty: 3

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Trener

Posty: 3

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, że często ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

szpiczek45

Posty: 7

 
Powinien uzyskać niezwykle duże odszkodowania powypadkowe. Jeżeli ubezpieczyciel nie chce tego dokonać, musisz poprosić o pomoc doświadczoną kancelarię odszkodowawczą.

Jasio

Posty: 22

 
Wysokie odszkodowania warszawa możesz uzyskać dzięki firmie odszkodowawczej. To właśnie oni pomagają rozwiązywać sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zazwyczaj możesz otrzymać dużo większe kwoty z ubezpieczalni.

Kitas

Posty: 3

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeżeli pragniesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

czartoryski

Posty: 4