sesja noworodkowa stargard, szukam !

sesja noworodkowa stargard, szukam !

Interesuje się sesją ciążową w Stargardzie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Nie za niezwykle wiem czy to sesja w studio czy w plenerze, dlatego przydałaby mi się taka osoba, która się na tym niezwykle dobrze zna i ze wszystkim mi doradzi.

Worms

Posty: 3

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

namok

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, albowiem poprzez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, zatem fotografie wyszły faktycznie super.

Babeczka

Posty: 15

 
Mnie się marzy sesja ciążowa w Szczecinie, bo dalej nie chce mi się jechać. Na razie tylko przeglądam różne oferty. Drogie to nie jest, dlatego może się zdecyduje? Poczekam jeszcze trochę aż będzie jeszcze lepiej widoczny brzuch. Uważam, że takie zdjęcia są po prostu super.

labuh

Posty: 4

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

980000

Posty: 25

 
Miałam sesję rodzinną w Szczecinie i jestem zadowolona. Zajmowała się nami pani fotograf z niezwykle dużym doświadczeniem. Pomogła nam w ustawieniach, pozach i zdjęcia wyszły po prostu fanatycznie. Polecam taką super sesję.

jumbertus

Posty: 11

 
Ostatnio spełniłam swoje marzenie i byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie. Jestem zachwycona podejściem pani fotograf, jaka się na tym bardzo dobrze zna.

Anno Domini

Posty: 19

 
Zamówiliśmy jeden z pakietów sesji noworodkowej w Szczecinie i niedługo się tam wybieramy. Dam znać jak to wszystko wyglądało i czy było pożądane byłoby wydać pieniądze? Nie mogę się już doczekać, kiedy wreszcie pójdziemy z maluchem na sesje.

Bernatsti

Posty: 4

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To ważne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bowiem przecież za to płacimy. Fotografie są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

Fifa23

Posty: 24