Zakupy na prezent

Zakupy na prezent

Pozdrawiam na wstępie i proszę o jakąś informację, o ile ktoś coś wie, gdzie można zamówić mozajkę ze fotografii? Ostatnio to takie modne, a mi się niezwykle podoba, nie mogę jednakże natrafić na ślad gdzie szukać dobrego wykonawcy takiej mozajki.

Piszczcie proszę – M@rzenk@

1agdb1301

Posty: 15

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, lecz on mnóstwo bierze, myślę, że na internecie odnajdziesz coś tańszego. Ogólnie ten mój znajomy jest trochę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, że tego nie czyta :P lecz cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

martins6

Posty: 22

 
Przyzwoite pytanie, sam poszukuję od jakiegoś czasu firmy, jaka się tym zajmuje. W Olsztynie przeszedłem wszystkich fotografów, ale niektórzy z nich nawet nie wiedzieli o czym mówię, no więc wiesz... w necie coś winno być, ale ja mam słabe łącze i zanim coś znajdę to mnie już szlak trafia, ż estrony się tak długo ładują :P Chciałbym Ci pomóc, ale jak już wiesz za dużo nie poradzę, jakby co będę tu zaglądać jeszcze o ile Ty coś odnajdziesz ;))

pozdro

Lalka

Posty: 24

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, nabyłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, której się podobało), mają faktycznie wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, że się czułam naprawde śmiało nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka a potem stwierdziłam, że jednakże taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

Franuś

Posty: 24

 
17) Hahaha jak znajdziesz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, dlatego trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, że ktoś ci odpowiedział). Generalnie w moim mieście nie ma, lecz w necie poszukuję sporadycznie (mam internet tylko w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, że znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (bo to dla niego poszukuję właśnie :))

Zuchman

Posty: 26

 
Generalnie trzymam kciuki, odszukasz firmę i to co tobie się podoba, tylko nauczyć się szukać w guglu, albowiem w aktualnych czasach to warunek potrzebny. Ja bez tego ani rusz, na przykład pierwsza stronka jaka mi wpadła w oko z wyszukiwarki www.mozaikowo.com.pl wygląda na niezwykle solidną, tym bardziej, iż mają też pracę zrobioną dla jakiejś szkoły, natomiast szkoły nie biorą byle czego, albowiem za to same nie płacą ;) ceny też jak dla mnie niskie. Przynajmniej ja bym kupił taką pracę w takiej cenie. Sprawdź sobie.

Bobek1200

Posty: 19