fotograf ślubny Włocławek, oferta ?

fotograf ślubny Włocławek, oferta ?

Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby ktoś podpowiedział nam, jakiego fotografa ślubnego w Kruszwicy. Trudno o decyzję :( Na razie jest jeszcze czas, żeby wybierać i w końcu ustalić coś konkretnego.

Gumis

Posty: 6

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

Zuchman

Posty: 26

 
To nie za wcześnie? Nie orientuję się w temacie fotografa ślubnego w Radziejowie, ale nie myślałam, że to będzie takie trudne. W planach ślub w 2019 roku :) Czy już mam pytać, dzwonić i zaklepywać? Napiszcie, bo nie chciałabym później znaleźć się w poważnym problemie.

lechu98

Posty: 17

 
Sprawdź sobie tę ofertę fotografa ślubnego z Włocławka http://www.fotoquznia.pl. Ma świetne opinie, bowiem jest profesjonalistą. Polecam, albowiem brat korzystał z jego usług. Fotografie rewelacyjne, świetne ujęcia. Polecam.

Gumis

Posty: 10

 
A jak ktoś jeszcze może polecić dobrego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego, to ja chętnie skorzystam :) U mnie podobnie. Też muszę zająć się tym sama. W sumie to i tak wolę zrobić, bo gdyby Piotrek miał się zająć szukaniem fotografa, to pewnie wybrałby pierwszego z brzegu, a mnie nie to chodzi z wiadomych oczywiście powodów.

kikiriki2k

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy problem. W końcu znaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

Mniszek

Posty: 13